{{ctrl.notification}}

هتل دیاموند قشم

خدمتی نو از سپیدپرواز توس 
گارانتی هتل لوکس و نوساز دیاموند قشم
اگر قصد سفر به جزیره بکر و زیبای قشم را دارید، فرصت اقامت در هتل دیاموند را از دست ندهید.

هتل دیاموند قشم در سال ۱۳۹۹ افتتاح گردیده است. یکی از جدیدترین و بروزترین هتل های جزیره مرجانی قشم می باشد. این هتل با توجه به تازه تاسیس بودن آن از لحاظ تمیزی و کیفیت اتاق ها بین بهترین هتل های قشم قرار گرفته است. از ویژگی های این هتل می‌توان به دسترسی آسان به ساحل نیلگون خلیج فارس، غار خربس، قلعه پرتقالی ها اشاره نمود. همچنین با توجه به موقعیت جغرافیایی خوبی که هتل دیاموند در جزیره قشم دارد می توان دسترسی اسان به بازارهای این جزیره را داشته باشید. هتل دیاموند هتلی تازه ساز و شیک برای سخت پسندان می باشد که با توجه به تازه ساز بودن برای میهمانان این هتل مکانی بسیار راحت و آسوده می باشد.

این هتل در ۶ طبقه ساخته شده است که با توجه به درخواست میهمانان می توانند در هر طبقه ای که درخواست داشته باشند اقدام به رزرو انجام شود. هتل دیاموند دارای ۴۰ باب اتاق می باشد که نوع اتاق ها را می توان به دسته های دو تخته ، سه تخته و  سوئیت هایی بسیار بزرگ و دلباز معرفی کرد. 

سپید پرواز اولین گارانتی کننده هتل دیاموند قشم با توجه به تجاربی که در زمینه گارانتی هتل ها در جزیره زیبای قشم دارد و به پشتوانه کادر مجرب و کارآزموده افتخار دارد با پذیرایی از میهمانان محترم لحظاتی بیاد ماندنی در جزیره عجایب هفتگانه خلیج تا ابد فارس به ارمغان آورد. 

آدرس هتل دیاموند : جزیره قشم، خيابان امام خميني بازار قديم جنب پاساز طلا فروش ها 
خدمات : صبحانه

date_range چهارشنبه 13 اسفند 1399 remove_red_eye 2066 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0