{{ctrl.notification}}
در باره ما

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سپید پرواز توس فعالیت خود را در بهار 89 با هدف رونق بخشیدن به صنعت گردشگری در شهر مقدس مشهد آغاز نمود.

سپید پرواز با داشتن کادری مجرب و همراهی مدیران و متخصصین در راستای ارتقاء سطح کیفی و با پشتوانه مجوز سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری تلاش می نماید ؛ تا حداکثر کیفیت خدمات را به مشتریان خود داشته باشد.

این شرکت با صدور بلیت چارتر داخلی از قبیل کیش ، رشت ، ساری ، تهران ، کرمانشاه ، اهواز ، شیراز ، تبریز و ... به صورت روزانه ، با استقبال مسافرین روبرو گردیده است و به دنبال افزایش سهم بازار می باشد.

شرکت سپید پرواز با دارا بودن کامل ترین سیستم جستجوی بلیت های سیستمی و چارتری امکان رزرو و خرید بلیت را در کمترین زمان ممکن فراهم نموده است ؛ و همچنین شرکت در زمینه تورهای داخلی و خارجی به صورت گروهی و انفرادی فعالیت های خود را توسعه داده است ، به طوری که اقدام به فول گارانتی هتل های سه ستاره ریحان و هتل سه ستاره لوکس پرشیا در جزیره قشم نموده و با برقراری تورهای انفرادی در مسیرهای ترکیه ، تایلند ، دبی و ... اقدام به جذب و ترانسفر توریست در بازارهای جهانی نموده است و در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری ، شرکت سپید پرواز با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی و ایرانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس رزرواسیون آنلاین به آژانس های مسافرتی و مشتریان و ارائه پشتیبانی 24 ساعته اقدام به ایجاد بازارهای جدید الکترونیک نمود و در جهت رضایت مندی مسافران و آژانس های همکار امکان رزرو ساده هتل و تور را دستور کار خود قرار داده است.

همواره ما به دنبال ارج نهادن به ارزش زمان مشتریان بوده و هستیم و در همین راستا امکان استرداد آنلاین بلیت در طول شبانه روز را نیز به سایر خدمات خود اضافه کرده ایم.

امید است که از تجربه و تحقیقات و فعالیتمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره مند گردیم.

خدمات شرکت سپید پرواز توس به شرح ذیل می باشد :

1- اجرای مستقیم تورهای گردشگری داخل و خارج کشور

2- صدور بلیت در کلیه خطوط هوایی ، داخل و خارج کشور به صورت سیستمی و چارتری

3- رزرو هتل در سراسر دنیا

4- اخذ ویزای توریستی برای اکثر کشورها

5- صدور بیمه نامه مسافرتی

6- رزرو تشریفات فرودگاهی (CIP)